Nota prawna

Odpowiedzialność prawna

Wszystkie informacje opublikowane na stronie mniejnerwow.pl zamieszczone są w celu niesienia przydatnych i wartościowych treści. Mimo że redakcja portalu przykłada wszelkich starań, aby opierać swoje treści o najbardziej jakościowe źródła i popierać opisywane informacje wartościową literaturą, to artykuły stanowią jedynie subiektywny przekaz redaktorów. Informacje przeznaczone są dla osób, które chcą poszerzyć lub zweryfikować swoją aktualną wiedzę, natomiast w żadnym wypadku nie zastępują one ani porady lekarskiej, ani specjalistycznej diagnozy.

Portal mniejnerwow.pl nie zachęca do samodzielnego leczenia ani diagnozowania opisywanych w obrębie strony schorzeń i dolegliwości. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za jakiekolwiek nieprawidłowe wykorzystywanie informacji, jednocześnie zachęcając do konsultacji kwestii zdrowotnych ze swoim lekarzem specjalistą.

Ochrona intelektualna i prawa autorskie

Wszystkie zamieszczone na portalu mniejnerwow.pl treści uwarunkowane są przepisami prawa własności intelektualnej oraz podlegają prawom autorskim. Jakiekolwiek, niezgodne z wymienionymi przepisami, wykorzystywanie treści jest zabronione i wymaga uzyskania zgody od administracji strony. 

Administracja mniejnerwow.pl wyraża zgodę na umieszczanie linków do treści znajdujących się w obrębie tej witryny oraz na cytowanie merytorycznych informacji, w przypadku umieszczenia pod nimi oficjalnego źródła.